Aktualności


24-06-2014 Nauka nie poszła w las… - kolejny sukces gimnazjalistów!

 

17 czerwca 2014 r. w izbie edukacyjnej Nadleśnictwa Dobrocin odbyło się podsumowanie XXVII edycji konkursu „Mój Las” organizowanego przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Więcej …
28-05-2014 Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych,

Na zaproszenie pani Kurator Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty, w Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych, Gimnazjum nr8 reprezentowały uczennice:

Więcej …
28-05-2014 Wizyta w Oczyszczalni ścieków w Elblągu

20 maja br. uczniowie klasy I h Gimnazjum nr 8 w Elblągu uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych na terenie Oczyszczalni ścieków w Elblągu. Wykład połączony był ze zwiedzaniem stanowisk w zakładzie, a tematem zajęć były metody oczyszczania ścieków.

Więcej …
28-05-2014 Palić czy nie palić? - oto jest pytanie....

Takie i inne pytania padały podczas V Międzygimnazjalnego Konkursu Wiedzy o Szkodliwych Skutkach Palenia Tytoniu "Nie pal- żyj dłużej", który odbył się 22 maja br. w Gimnazjum nr 5 w Elblągu.

Więcej …
Archiwum eped

Motto na rok szkolny 2014/2015

Nie ma takiej rzeczy, której nie można by osiągnąć pracą.  Nic nie leży poza jej zasięgiem.  Złe obyczaje przemienia w dobre, niszczy złe zasady,   a odradza dobre.     Jest w stanie uczynić z człowieka anioła.

Mark Twain

Drodzy Uczniowie , Szanowni Rodzice, Nauczyciele  i Pracownicy

Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Elblągu

Kiedy zabrzmi pierwszy dzwonek  roku szkolnego 2014/2015,  wakacyjny czas odejdzie w zapomnienie.

Życzy  Wszystkim, aby nowy rok szkolny był wyzwaniem intelektualnym, które skończy się sukcesem. Niech będzie to czas dobrze wykorzystany;  czas  -  kiedy   udowodnimy sobie, że  dzięki pracy i determinacji możemy  wszystko osiągnąć.

Życzę   satysfakcji  i  zadowolenia ,  realizacji planów oraz  wielu sukcesów.  Życzę też odrobiny  szczęścia,  które jest zawsze potrzebne;  wiary w siebie i tego, aby  mimo trudu codziennej nauki  i pracy uśmiech  zawsze rozświetlał Wasze twarze.

 

Zofia Ostrówka

dyrektor

Zespołu Szkół  Ogólnokształcących

 

 

 

 

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015

odbędzie się 1 września ( poniedziałek ) o godzinie 9.00.

Uczniów klas pierwszych Gimnazjum Nr 8 oraz I Liceum zapraszamy do auli szkolnej.

Dla uczniów pozostałych klas odbędą się spotkania

z wychowawcami.

 

.............................................................................................